Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/prosemen/fishing.in.ua/www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203
⚠ В Україні прийнято нові правила риболовлі
Back
Нові правила риболовлі

⚠ В Україні прийнято нові правила риболовлі

У здоровому суспільстві заведено робити подарунки на свята. Очевидно, керуючись цим твердженням, регуляційні органи вирішили зробити подарунок усім любителям риболовлі в Україні. На Різдво та під новорічну ялинку чиновники поклали нові правила аматорської та спортивної риболовлі в Україні! Так, друзі, відбулося. Протягли закон!

З 2023 року в Україні діють нові правила риболовлі. Трохи менше ніж півстоліття на території України діяла попередня редакція правил, яка за цей час помітно застаріла. Наприклад, у старій версії правил аматорського та спортивного рибальства, розділу присвяченого спортивній риболовлі не було зовсім. Багато термінів не мали визначення, а деякі норми помітно застаріли. Час і цивілізація диктують свої умови, отже, потрібно крокувати в ногу з часом.

Нові правила риболовлі в Україні
Понад 7 років, як стверджують автори законопроєкту, було витрачено на погодження та обговорення проєкту нових правил. Та й на цих сторінках обговорювали нововведення не раз і не два. Були різні думки щодо змісту і нюансів, але всі, і рибалки, і чиновники, і громадські діячі визнавали: правила рибальства в Україні застаріли і їх треба міняти. Таким чином, логіка подій прищепила нас у цю точку. Законопроєкт пройшов усі етапи погоджень та голосувань та вже доступний до ознайомлення в остаточному вигляді. Ознайомитись з новими правилами можна за посиланням.

Поки законопроєкт не опубліковано на сайті Верховної Ради, обіцяють це зробити наступного тижня, але на “Лізі” він уже опублікований, чутки кишать та інсайдери віщають… Тобто, офіційно його 99,9% прийнято! Тож можна привітати всіх рибалок України з тим, що ми житимемо тепер по-новому. Найближчим часом я надам порівняльну таблицю змін та і взагалі, буде про що поговорити.

А поки що, пропоную уважно вивчити документ та освіжити свою пам’ять. Відразу заспокою: нічого революційного нововведення не пропонує, але деякі уточнення радують. Наприклад, розділ присвячений спортивній риболовлі та нововведення з добровільною оплатою перелову понад норму вилову. Якщо останнє зможуть реалізувати на практиці, то буде круто! Коротше, переказувати зміст не буду. Ви й самі з цим легко впораєтеся. Вивчайте та висловлюйте думки на тему!

Народився я майже в очеретах, на березі Волги, в районі під назвою Світлий Яр. З молоком матері, ввібрав у себе любов до риб та їх лову. У 5 років я вперше взяв у руки вудку. Досі за неї тримаюся...

Leave A Reply