Back

День рибалки

День рибалки

Вас цікавить, коли в Україні відзначають День рибалки? Чудово! Приготуйтеся приєднатися до любителів активного відпочинку, які планують відсвяткувати цей день традиційно на початку липня. Відсвяткувати на природі, з обов’язковим атрибутом – юшкою!

Історія свята День рибалки бере свій початок із середини 20-го століття. 1965 року на території України, згідно з указом тодішнього керівництва, офіційно почали відзначати День рибалки. Професійне свято всіх закоханих у риболовлю. На відміну від Всесвітнього Дня рибальства, ця подія присвячується тим, хто не займається професійно риболовлею.

Коли святкують День рибалки в Україні?

Цього дня на берегах водойм спостерігається справжній аншлаг. Кожен рибалка вважає своїм обов’язком нагодувати рибку кормом, позмагатися в її лові і закінчити день юшкою. Точної дати, на яку потрібно орієнтуватися немає. Справа в тому, що День рибалки має так званий ковзний графік. Зазначається він у другу неділю липня, тобто календарна дата рік у рік змінюється. Але справжньому рибалці це не завдає ніякого дискомфорту. Він її пам’ятає та чекає, як Новий рік.

Рибалки в Богуславі - День рибалкиЩо відбувається у цей день?

Звичайно, головна подія, що відбувається у другу неділю липня, не обходиться без культурної та спортивної програми. На берегах українських водойм влаштовуються різноманітні заходи спрямовані на популяризацію рибальства загалом: освітні майстер-класи проводять спортсмени, кухарі змагаються у кулінарній майстерності, а прості любителі змагаються у різних турнірах спортивних федерацій. У цей день часто проходять також масові еко-заходи.

Багато любителів риболовлі збираються компаніями, планують і вирушають на 2-х 3-х денний відпочинок саме на початку липня. Спеціально розраховуючи відзначити День рибалки у “правильній” стихії. Цьому сприяє погода. Саме на початку липня в Україні остаточно встановлюється літня атмосфера. Залишається зловити рибу на юшку і не розгубити в процесі настрій.

А ще існує така байка, що якщо наступного дня після свята на ринку показуєш вудку – діє знижка 20% на рибу! Таким чином, “втомлені” рибалки завжди можуть уникнути ганьби зі знижкою. Але, я не перевіряв, можливо фейк) Хай вам щастить, та посміхається Ебісу!

Start Time

00:01

09.07.2023

Finish Time

23:59

09.07.2023

Address

На территорії всієї України

Leave A Reply