Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/prosemen/fishing.in.ua/www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203
Міжнародний День Дунаю - Рибалка в Україні
Back

Міжнародний День Дунаю

Міжнародний День Дунаю

Не пропустіть важливу подію – міжнародний День Дунаю.

Дунай – це найбільша річка Європейського Союзу. Безперечно, найкрасивіша річка, в басейні якої живуть 87 млн. людей. Дунай тече територією 10 країн, серед яких є і Україна. Протяжність річки – 2850 кілометрів. Своє джерело Дунай бере в горах Шварцвальда на території Німеччини. Устя знаходиться на кордоні Румунії та України на березі Чорного моря. Тут Дунай утворює дельту з безліччю рукавів.

29 червня 1994 року міжнародна комісія ICPDR підписала конвенцію “Про охорону навколишнього середовища в басейні річки Дунай”. А через 10 років вона ж ухвалила затвердити дату 29 червня як міжнародний День Дунаю. Цього ж року конвенція була ратифікована і Україною.

На цей момент цей день відзначається у багатьох європейських країнах, а особливо це помітно у містах, що стоять на берегах Дунаю. А їх, як мінімум 149, крім міст, що стоять на берегах численних приток. Цього дня проводяться ярмарки, змагання та конференції. Волонтери влаштовують акцію чистий берег та проводять свята для дітей.

Отже, запам’ятайте: 29 червня у світі відзначається міжнародний День Дунаю.

Start Time

00:01

29.06.2023

Finish Time

23:59

29.06.2023

Address

На территорії всієї України

Leave A Reply