Back

Друзі, вітаю вас на скрижалях! Це блог “Рибалка в Україні”. Якщо ви натрапили на цей промінь, то, як мінімум, вам подобається проводити час на природі. Вам знайомі такі слова як пригоди, медитація, інтуїція, досвід, завзятість, задоволення і врешті-решт фарт? От і прекрасно! Це лише частина того, про що йтиметься тут. Насамперед цей блог про риболовлю в Україні!

Рибалки на Дніпрі у вересніЯ намагаюся писати тільки на тему риболовлі та біля неї. Категорично не підтримую політичні дискусії, скаженно коментую тупість. А найголовніше — я намагаюся інформувати своїх дорогих читачів про все що стосується риболовлі в Україні. Новини, закони, правила, події. Рибалка в Україні — це ресурс, який має мету допомогти рибалкам захистити свої інтереси.

Що стосується свободи слова та доступності мікрофона. Так ось, цей блог насамперед вираження моїх думок. Моєї позиції та моїх інтересів. Це мій особистий ресурс, і ні на кого я не працюю. Я володар блогу, його змісту, регулярності оновлень і чогось, що з ним пов’язано. Тому я несу величезну відповідальність за зміст. Будь-яка “пропаганда” обов’язково мною нещадно поміщається в категорію промо. Матеріали що знаходяться в інших категоріях не мають рекламного характеру.

Всі записи цього блогу мають форму коментування. Це і ваш мікрофон. Користуйтеся ним на здоров’я та говоріть світові те, що ви про нього думаєте! Для входу треба зарееструватись або написати мені особисто hello@fishing.in.ua Також можна ініціювати акаунт за допомогою соціальних мереж,  наприклад Фейсбук, Інстаграм та інші

Один написав: “Ведете блог? А навіщо?”. Погодьтеся, сильний хід! Таке прекрасне та зле питання! Давно знаю на нього відповідь: свій блог про рибалку я завів для того, щоб Сіріус і далі міг підсвітлювати мені шлях вночі. Що означає українською, шоб було! Блог “Рибалка в Україні” — єдиний та неповторний!