Back

Якщо ви шукаєте відео про риболовлю, то можу Вам порекомендувати наступне: відео, яке я зняв особисто на теренах України. Щоправда, в ньому немає самого процесу, найчастіше, але краси присутні… Всього кілька сюжетів, нагадаю, як і найкращий подарунок — створені вони власноруч!

Дані матеріали зібрані під час риболовлі та подорожей Україною. Ролики мають коротку тривалість, в них відсутній текст і все те, що ви звикли бачити в інших роликах за тегом “відео про риболовлю”. Але в роботах міститься маса фактів, що точно характеризують місце та ідею зйомок. А ще є трохи музики. Приємного перегляду!

Одного разу я натрапив на качиний рай. Справа була на річці Самара, в районі під назвою Федора. Маса різноманітних пернатих уподобали береги острова посеред річки. Вийшла оригінальна картина реального світу. Птах є – мисливців багато!

YouTube video

Чергове оригінальне місце, щоправда, далеке від риболовлі. Мавринський майдан. Ділянка землі оповита легендами та загадками. Дбайливо збережений поколіннями людей. Хто збудував цю споруду і для чого? Може інопланетяни?

YouTube video

Дане відео про місця, де хлопчик став рибалкою. Що називається — домашня водойма! Тут багато мешканців Павлограда стають рибалками. І це незважаючи на те, що індустріальна отрута дуже близько. Прекрасний екземпляр меліорації, рекультивації та консенсусу між ними.

YouTube video

Ви знаєте, а у нас під боком оселилися байбаки! Колонія цих гризунів чудово почувається і радує публіку недалеко від села. Ви можете легко переконатися в цьому. Намагаюся завжди їх провідати, по дорозі на рибалку до Василівки.

YouTube video

Я вперше відвідав ці місця у дитинстві. Зараз, звичайно ж, багато що змінилося. Раніше ми купалися “на трубах”, ловили раків і смажили їх на багатті. Нині труби далеко від води. Річка точить собі нове русло, демонструючи, що час летить.

YouTube video

Таке унікальне явище, як злиття річок, знаходиться від мого будинку на відстані витягнутої руки. Поруч із містом Тернівка. Відео про те, де є рибалка та багато води. Риба там, природно, теж є. 100%. Панорама весняного перетворення для українських рибалок…

YouTube video

А ось це відео створено під час поїздки на Десну у 2020 році. Детально ви можете познайомитись з пригодою тут. Але традиційно це відео не про рибалку, а про місце, де ми ловили рибу. Що являє собою річка Десна в середині вересня? Дивіться…

YouTube video

У пошуках своєї Десни. Назва ролика, як на мене, відображає на 100% його суть. Знову ми на улюбленій річці, на Десні. На цей раз, ми ретельно підійшли до вибору місця. І знайшли його! З висоти виглядає чарівно! Жаль, погода не дозволяла знімати…

YouTube video

А ось у цьому відео, зображений процес риболовлі! Лов окуня в ідеальних погодних умовах … на поппер! Рибалка на цей тип приманок завжди відрізняється своєю яскравістю! А тут ще й види божевільні… Пісня!

YouTube video

Як ми проведемо цей день? На воді! На широких просторах Самари, у місці впадання річки до системи з’єднаних озер. Це плавні річки Самара. У всій своїй красі! Час зйомки – від світанку до заходу сонця.

YouTube video

Всі надані відео про риболовлю в Україні є оригінальним електронним контентом, створеним на кошти та завдяки ресурсам власника блогу. Отже, використання даних матеріалів передбачає дозвіл правовласника! Далі буде.