Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/prosemen/fishing.in.ua/www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203
Співпраця
Back

Друзі! Вас цікавить співпраця з блогом “Рибалка в Україні”? Прекрасно! Про це бажання ви можете повідомити мені, контакти розташовані нижче. Який вид співпраці можливий? Практично будь-який із практикованих в інтернеті. Єдина умова — ця співпраця не повинна порушувати законодавство України і навпаки, має бути взаємовигідною.

Гостьові статті приймаються лише у рубрику “Промо” та мають бути написані українською мовою. Матеріали, розміщені на комерційних умовах, публікуються з відкритими для індексації посиланнями (Dofollow) та “вічним” розміщенням.

Особливі умови – українським виробникам рибальських снастей (очамрілим винахідникам). До блогу прикручений інтернет-магазин… І поки що, він не працює…

Ну і про використання матеріалів блогу. В принципі, я нічого не маю проти використання створеного мною контенту на сторонніх ресурсах. Особливо якщо вони несуть просвітництво в маси. Прошу лише одного — вказуйте джерело (Рибалка в Україні). І пам’ятайте, Ебісу все бачить!