Back

Міжнародний день Дніпра

Міжнародний День Дніпра

Ця подія має різні цілі, наприклад — привернення уваги до проблем великої річки або данина великому Дніпру! Його відзначають у першу суботу липня і носить вона назва міжнародний День Дніпра.

Свято з’явилося в календарі не випадково, адже, напевно, і ви знайомі з багатьма проблемами велетня, але поряд з цим, так само, ви захоплюєтеся його могутністю та красою. Річка Дніпро — головне водоймище нашої країни, ця водна артерія живить живлющою вологою близько 70% населення України.

На Дніпрі знаходиться 26 міст, площа його басейну 291,4 квадратних кілометри, а довжина русла на території України майже 1000 кілометрів. Більшість річки зарегульована водосховищами, в яких, на жаль, вже майже не залишилося природної течії.

Природно, у Дніпра багато проблем і українські рибалки добре знайомі з ними. Це і браконьєрство та промислове забруднення, неконтрольований промисловий вилов та проблема синьо-зелених водоростей і так далі. Але Дніпро, як і раніше, могутній, красивий і це точно головна річка нашої країни.

Хочеться, щоб кожен відповідальний рибалка та відпочивальник, дбайливо ставилися до нашого природного надбання, шанували річку та святкували міжнародний День Дніпра. Хай живе Великий Дніпро!

Отже запам’ятайте: першої суботи липня в Україні відзначають міжнародний День Дніпра.

Start Time

00:01

01.07.2023

Finish Time

23:59

01.07.2023

Address

На территорії всієї України

Leave A Reply