Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/prosemen/fishing.in.ua/www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203
Про стан українських водойм у листопаді
Back
Захід сонця на Самарі

Про стан українських водойм у листопаді

Якщо чесно, з нетерпінням чекав на це повідомлення Держрибагенства. Дуже незвичайний рік був для риболовлі. У тих місцях, де зазвичай спостерігався перебіг плітки у березні, його не було. Там, де зазвичай клював карась у квітні, він почав клювати в травні. Лин, на місяць запізнився з початком клювання, а завершився сезон і зовсім клюванням карася в листопаді там, де цього не спостерігалося ніколи!

Вже стало доброю традицією отримувати інформацію про стан українських водойм від перевірених джерел. Так сталося й цього року! Держрибагенство інформує:

хоч як дивно, поведінка підводних мешканців пояснюється природними аномаліями. На українських водоймах не виявлено порушень температурного режиму у листопаді 2022 року і він відповідав щорічним середнім показникам.

Про клювання карася в листопаді

На заході України в листопаді зафіксовано коливання середніх температур у межах 2-5 С. На сході — дещо вище і становило 4-6 С, у північних областях зафіксовано зниження температур — 2,6-2,8 С. А у південних областях зафіксовано найбільше високий рівень середніх температур – 6,8-7,5°С. У центрі України середня температура води становила 2-5°С.

Ще один важливий показник – вміст розчиненого у воді кисню. І він теж у листопаді був у межах норми:

  • на заході – в середньому 9,6 мгО2/дм3;
  • на сході – в середньому 9 мгО2/дм3;
  • на півночі – в середньому 8,2 мгО2/дм3,
  • на півдні та в центрі – в середньому 8,7 мгО2/дм3.

Гідрологічні та гідрохімічні показники також були в нормі, загибелі та задухи риби на водоймах України не виявлено. За спостереженнями фахівців сезонна міграція риб відбувається без відхилень, а отже, на даний момент риба вже мігрувала на зимові ями.

Риболовля восени

Не зайвим буде нагадати вам, що з 1 листопада на території України діє заборона на лов у зимувальних ямах. Не порушуйте правила рибальства!

Народився я майже в очеретах, на березі Волги, в районі під назвою Світлий Яр. З молоком матері, ввібрав у себе любов до риб та їх лову. У 5 років я вперше взяв у руки вудку. Досі за неї тримаюся...

Leave A Reply