Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/prosemen/fishing.in.ua/www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203
Наживка для карася навесні
Back
Клювання карася в листопаді

Наживка для карася навесні

Найкращий час для лову весняного карася – квітень-травень. Ця смачна риба відрізняється різноманіттям своїх смакових уподобань. Тому чим різноманітніше буде насадка для риболовлі, тим більше шансів упіймання карася. Багато хто використовують тваринні приманки: пучок червоних хробаків, опариша чи мотиля. Справжні рибалки знають, що карась, що отямився від зимової сплячки, віддає перевагу будь-якій тваринній насадці, приготовленій спеціально для нього “бовтанки”. Правильно використана манка здатна принести великі улови весняного карася. Але наживка для карася навесні може бути і горох, і перловка і багато ще що, але у цьому дописі, я хочу звернути увагу саме на манку. Як на наживку номер один навесні!

Карась на варену перловкуАроматизатори для лову карася

Карась дуже чутливий до різних запахів, тому при приготуванні насадки використання ароматизаторів є обов’язковим. Найпоширеніші з них: часник та мед. Риба здалеку відчує їхній запах і охоче клює на присмачену цими ароматизаторами насадку. Краще використовувати натуральні мед та часник. Карась віддає їм перевагу. На 150 г води потрібно брати половину чайної ложки меду. На цю же кількість води потрібно пів зубчику часника. Часник потрібно роздавити ножем і нарізати або подрібнити за допомогою часникикодавки. Вона дає більше соку та запаху.

Манка на гачку - надивка для карася навесніМанна бовтанка для карася

Манку краще готувати безпосередньо перед риболовлею. Тоді вона залишиться свіжою і не вбере сторонніх запахів. Воду краще використовувати некип’ячену, можна безалкогольне пиво. Спочатку налити в ємність рідину, потім додати крупу. Це класична манка, але можна взяти будь-які інші крупи, подрібнені за допомогою кавомолки. З цією метою підійде навіть горох.

Крупу залити, залишити для набухання, потім перемішувати протягом 15 хвилин круговими рухами. У процесі перемішування додати ароматизатор. Розмішувати, поки не вийде тягуча бовтанка. Після цього залишити її для подальшого набухання.

Для одного рибалки на риболовлю цілком достатньо чарки манки. Приманку намотувати на гачок. Суміш має бути досить м’якою та тягучою. Хоча вона і тримається на гачку гірше, ніж щільний склад, але карась реагує на неї набагато краще. Різні кольори бовтанки теж добре приваблюють допитливого карася. Їх можна одержати під час використання різних видів круп.

Секретна наживка для карася

А ще, манкою можна підгодовувати. Особливо якщо робити це заздалегідь. Неоднаразово я намагався рибалити на одному місці спочатку ввечері, а подім зранку. Так от, мною було помічено, що в місце, куди ввечері була викинута манка, зранку обов’язково потрібно закинути свої гачки. Наживка для карася, в такому випадку, повинна бути не по зубах малечі риби, яка в тому місці точно буде. Ну а далі — справа рибалки. Хай вам щастить!

Народився я майже в очеретах, на березі Волги, в районі під назвою Світлий Яр. З молоком матері, ввібрав у себе любов до риб та їх лову. У 5 років я вперше взяв у руки вудку. Досі за неї тримаюся...

Leave A Reply