Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/prosemen/fishing.in.ua/www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203
Рибальські снасті, на які в новому році точно буде попит!
Back
Рибальські снасті, на які в новому році точно буде попит!

Рибальські снасті, на які в новому році точно буде попит!

Сьогодні 29 грудня, чергова атака рашистів на наші міста. І ось сиджу я і думаю, війна вносить корективи до ціноутворення, особливо якщо товар затребуваний. Інвертори, гелеві акумулятори, джерела живлення чудово ілюструють те, що відбувається з ціноутворенням при ажіотажному попиті. Тому, за правилами маркетингу, треба купувати вчасно. Цей пост, незважаючи на досить веселий зміст, містить тренд: рибальські снасті, на які в новому році точно буде попит!

І організовують його нові правила риболовлі! Саме вони стануть каталізатором попиту на деякі рибальські снасті, а саме на прилади вимірювання довжини та ваги риби. Справа в тому, що в оновлених правилах аматорської та спортивної риболовлі з’явився пункт про обов’язкову наявність вимірювальних приладів у рибалок під час лову риби. З огляду на цей факт, легко зробити висновок про ажіотажний попит не на наживки, підгодовування, гачки, шнури, вудки чи котушки, а на безмени та рулетки!

Анонсована частина…

Раніше у безтурботній юності ми розважалися тим, що підкидали складені сувенірні купюри біля банкоматів. Реакція, тих хто зазіхнули на халяву, була метою розваги, і була безцінною. Зазвичай люди, помітивши “втрату”, оглядалися на всі боки, непомітно підбирали “подарунок” і стрімко змінювали свою дислокацію. Жоден експеримент не провалився))) Але, це історія з поганим кінцем…

Навіщо я розповів вам цей моральний кринж? А до того, що у лютому минулого року автомобільний інвертор (300 Watt) коштував 500 грн. Скільки він коштує зараз? Отож! Вчіться робити покупки вчасно!

Якщо у вас є безмен та рулетка – чудово! Якщо ні — зараз саме час їх купити. На даний момент в інтернеті є маса пропозицій комлектування вашого рибальського екіпірування. Наприклад, чудовий гібридний прилад від китайських винахідників Scale and Tape Measure. Вартість його 129 грн (близько 3 $), вагу він вимірює  до 22 кілограмів, а довжину до 100 см. Дешево та сердито!

Прилад для вимырювання ваги Scale and Tape Measure

Якщо ви з упередженням ставитеся до китайських брендів, візьміть собі той самий прилад з логотипами DAM. Правда такий апгрейд обійдеться вам у додаткові 113 гривень (ціна 242 грн або 6 $) Але, це дасть вам можливість хизуватися приладом у кадрі!

Рибальські снасті - безмен

Не можу оминути і перфекціоністів. Нижче рибальські снасті, на які у новому році у них точно буде попит! Рибалок, які купують модні брендові вудилища та котушки, природно, не влаштує прилад за ціною упаковки гачків. В принципі, цієї категорії рибалок, я запропоную пару пристроїв і дам одну пораду. Зараз не час купувати, зачекайте, поки підросте долар, тоді і беріть! Бронюйте на Амазоні, з авіа доставкою через Малайзію! Так пристрої зроблять кругосвітню подорож, ціна виросте і ви зможете ще сильніше потішити своє самолюбство)

А прилади вам підійдуть наступні: рулетка Stanley FatMax PRO II з прецизійно точно нанесеними мітками та дизайнерським корпусом (ціна 2450 грн, 60 $) та безмен Korda Dial Scales Gigantica (3996 грн? 100 $). Дорожче з наскоку не знайшов) Симбіоз відомих брендів та стрілочної аристократичності. Такі прилади у кадрі добре виглядають і без риби!

Рулетка та Korda Dial Scales Gigantica

Безмен має полікарбонатний корпус, гачок з нержавіючої сталі та межу вимірювань в 54 кг!

Звичайно, це не всі рибальські снасті, на які в новому році точно буде попит. Рибалки, з високою ймовірністю купуватимуть у 2023 році більше снастей для риболовлі і більше на ній проводитимуть часу. Просто вірю ЗСУ! Все буде добре!

Народився я майже в очеретах, на березі Волги, в районі під назвою Світлий Яр. З молоком матері, ввібрав у себе любов до риб та їх лову. У 5 років я вперше взяв у руки вудку. Досі за неї тримаюся...

Leave A Reply