Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/prosemen/fishing.in.ua/www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203
Чому вам потрібен костюм-поплавець від Norfin?
Back
Екеперування від Norfin

Чому вам потрібен костюм-поплавець від Norfin?

Як то кажуть: на все свій час. Влітку — їмо морозиво, восени — збираємо гриби, взимку — вдягаємо теплі шкарпетки, а навесні — даруємо квіти. Кожного року цивілізація робить спробу розірвати це коло, але, дякуючи Богу, природа ще тримається. Отже, довгоочікувана крига, про яку вже пішли «мемасіки», таки з’явиться на річках, і цей пост отримає додаткову актуальність.

До України прийшла «та сама» зима… Вихідними обіцяють -15! Причому кілька днів поспіль! А це означає, що стане крига, і вдруге за зиму стартує сезон підлідного лову. Знаю, як багато хто з вас за ним знову скучив. Тому саме напередодні цієї епохальної події хочу поговорити з вами ось про що. Про такий важливий аспект під час зимової риболовлі, як екіпіровка рибалки. А саме: про правильний одяг для лову з криги.

Що означає правильний? Дорогий? Теплий? Модний? Ні! Це такий одяг, який не заважає процесу риболовлі за заданих умов лову. Зручний та комфортний. Бажано у вигляді одного комплекту, одного виробника, і щоб присутня була якість. Ось така задача. Спробуємо розв’язати завдання? Звісно ж, так!

Norfin Signal
Norfin Signal Pro

Насамперед я керуюся незаперечною теоремою: не буває поганої погоди, буває невідповідний одяг. Щодо цієї істини, при виборі екіпірування для зимової риболовлі потрібно добре подумати. Який костюм оптимальний, якого виробника, і взагалі чим відрізняються зимові рибальські костюми?

А відрізняються вони (якщо не брати до уваги дизайн та виробника), перш за все, типом і комбінацією матеріалів, від яких, у свою чергу, залежить температурний показник, який присвоюють костюму згодом. У назві моделі ви можете побачити символи (-40), (-30), (-15) тощо. Це і є температурний показник. Чим більший мінус, тим суворіші умови витримує костюм. Ще є специфічні моделі з активним електроопаленням, які плавають або призначені для підвищеної вологості. Вибір величезний. Ось, наприклад, посилання на асортименти рибальських костюмів від Норфін. Це виробник, який не потребує додаткової реклами. Оцініть сучасний вибір! Очі просто розбігаються (тільки зимових костюмів наразі двадцять дві моделі у продажу). Що вибрати?

Здавалося б, бери з показником (-40), з електропідігрівом, від відомого виробника — і буде тобі щастя. Ні! У відлигу такий «скафандр» вас дико вибісюватиме. Ви почуватиметеся як середньовічний лицар, закутий у лати. Особливо це не сподобається тим, хто активно шукає рибу. Тому правильним одягом для відлиги, звісно ж, він не буде. А ось костюм з показником (-20) і у відлигу буде доречний, і при температурі – 20 градусів за Цельсієм в ньому можна буде ловити рибу, і він буде дешевшим за той, що з показником (-40). Бінґо? Знову ні. Впевнений, знайдуться умови, коли й він буде недоречним. Виходить, універсальних рішень немає, а два костюми — це вже перебір. Тоді як бути?

Якщо говорити про правильний вибір рибальського костюма у 2023 році — то це, очевидно, складне питання, що залежить від багатьох факторів. У тому числі від фінансових. Тобто відповідати на нього доведеться вам. Своїм гаманцем та своїм досвідом. Щодо моєї думки, то…

Вивчаючи характеристики різних моделей Norfin, я дійшов висновку: мабуть, найкращим вибором буде костюм-поплавець (типу Norfin Signal Pro).

Це суто моя думка. Я поясню, на чому вона ґрунтується. У такому костюмі комфортно від +10 до -20 градусів за Цельсієм, а це типовий зимовий температурний режим у наших широтах. Він, безперечно, легкий, технологічний і, головне, здатний за певних обставин врятувати вам життя! Адже завдяки своїй плавучості костюм-поплавець надасть вам додатковий шанс, якщо щось піде не так, і ви раптом опинитесь у крижаній воді. Це дуже серйозний аргумент на користь такого вибору, і мій мозок відмовляється його ігнорувати… Таким чином, для себе я поставлене завдання вирішив.

Безпека на кризі

А вам, друзі, раджу пригадати прислів’я: «Не буде так, як думаєш, буде так, як станеться!».Тому не нехтуйте своєю безпекою, поводьтеся на кризі обережно і пам’ятайте, що на вас чекають вдома.

Народився я майже в очеретах, на березі Волги, в районі під назвою Світлий Яр. З молоком матері, ввібрав у себе любов до риб та їх лову. У 5 років я вперше взяв у руки вудку. Досі за неї тримаюся...

Leave A Reply